Podpora podnikania

Aktuality zo Slovak Business Agency

  • VÝZVA: Konzultácie pre budúcich podnikateľov

Uvažuješ nad vlastným podnikaním, ale máš priveľa otázok, ktoré ťa znepokojujú a nepoznáš na ne odpoveď? Využi príležitosť poradiť sa s odborníkom a naštartuj svoj biznis! Viac info tu.

  • CERIecon Startup Finals v Stuttgarte a začiatok novej periódy programu Playpark Bratislava

Na konci februára sa v rámci projektu CERIecon v Stuttgarte konalo dvojdňové finále prezentácií najlepších podnikateľských nápadov s názvom „CERIecon Startup Finals - Pitch & Play Time“, ktorého sa zúčastnilo celkovo 15 finalistov zo 7 regiónov strednej Európy. Viac info tu.

  • Newsletter projektu MOVECO 2018

Partneri projektu pripravili druhé číslo Newslettera MOVECO, v ktorom nájdete publikované informačné materiály, informácie o zrealizovaných podujatiach ako aj novinky z oblasti obehového hospodárstva. Viac info tu.

  • Pomáhame rásť podnikom v Bratislavskom kraji

Občas sa aj napriek snaženiu v biznise nedarí tak, ako by ste si predstavovali. Ako sa s touto situáciou vysporiadať a na koho sa obrátiť v prípade, že niečo vo vašom podnikaní nefunguje? Pohodlným a navyše bezplatným riešením môže byť návšteva Národného podnikateľského centra v Bratislave. Viac info tu.

  • VÝZVA: Využite jedinečnú príležitosť získať kancelárske priestory a poradenstvo v inkubátore NPC

Potrebujete pomôcť na začiatku podnikania, aby ste sa vyhli zbytočným chybám? Ste na správnej adrese! Získajte členstvo v Inkubátore, pripojte sa k už zabehnutej biznis komunite a my Vás nasmerujeme tým správnym smerom. Viac info tu.