Charitatívna akcia Cechu maliarov Slovenska - pozvánka

Publikované: 4.9.2018

Vážení členovia,

 

prostredníctvom Cechu maliarov Slovenska si Vás dovoľujeme pozvať na 2. ročník Charitatívnej akcie, ktorá sa bude konať 5.10. 2018 v priestoroch Dolnooravskej nemocnice  v Dolnom Kubíne.

Maľovať sa budú dve poschodia, detské a dojčenecké oddelenie. Chceme preto na Vás apelovať kto môže, aby ich došiel podporiť svojou účasťou. Bližšie informácie o akcii nájdete v prílohe – program ako aj všeobecné informácie.

Koordinátorom a sprostredkovateľom komunikácie s nemocnicou je Vlado Fačko st, nakoľko má dlhoročnú spoluprácu a skúsenosti  s nemocnicou.

Ďalej k organizácií mám nasledovne:

  • Príchod si plánujte na štvrtok 4 .10. v popoludňajších alebo večerných hodinách
  • Ubytovanie zabezpečí Vlado Fačko st (0905 631 093) , nakoľko sa jedná o skupinovú rezerváciu, bude k tomu aj  prispôsobená cena.
  • Ubytovanie si bude každý hradiť sám za seba. Na sobotu 6.10 sa uvažuje aj o fakultatívnom výlete do okolia – Oravský hrad. O realizácií tejto akcie Vás budeme ešte informovať

Prihlasovať sa už môžete od teraz, nakoľko bude treba upresniť počty osôb pri rezervácií ubytovania . V prípade upresnenia a nejasnosti ma neváhajte kontaktovať na mobilné číslo.

Program si môžete pozrieť na tomto odkaze.

 

Motto akcie „s farbou pre radosť detskej duše“.